• Súkromná poradňa psychológa
  • Mgr. Veronika Rosinová
Mgr. Veronika Rosinová | Psychológ Nové Zámky

Allan a Barbara Peasovci - Prečo chcú muži sex a ženy potrebujú lásku

V knihe Prečo chcú muži sex a ženy potrebujú lásku sa dozviete: - prečo je dôležité milovať a byť milovaní, - čo očakávajú ženy a muži od lásky a od sexu, - ako nájsť skvelého partnera či partnerku a ako si udržať pekný vzťah, - čo robiť, keď nepreskočí medzi partnermi iskra, - čo robiť, keď to medzi partnermi priveľmi iskrí, - čo vzrušuje ženy a mužov a čo, naopak, ich od sexu určite odradí, - čo je ľúbostný pomer a aké sú klasické príznaky podvádzajúceho, - čo robiť so záletníkmi, - čo robiť, aby sme sa nestali neverníkmi, - ako navždy zmeniť svoj ľúbostný život, - čo majú muži urobiť, aby ženy častejšie túžili po milovaní, - čo majú ženy urobiť, aby si partner udržal či znovu získal mužnú silu - a mnoho ďalších vecí. Kniha Prečo chcú muži sex a ženy potrebujú lásku je určená slobodným a nezadaným ženám i mužom, párom, ktorých vzťah sa ocitol na križovatke, ale i párom, ktoré majú pekný vzťah a chcú ho mať ešte krajší.

 
psychológia, psychoterapia, psychológ nové zámky


 Recenzie
Veronika:  Veľká spokojnosť.Veľmi empatický,profesionálny a odborný prístup.
Katka:  S pani psychologičkou som veľmi spokojná. Veľmi priateľská, úprimná, milá osobnosť. Profesionálny prístup je samozrejmosťou.
Peto :  Milý, láskavý a hlavne profesionálny prístup na tej najvyššej úrovni. Otvára oči ci myseľ v ťažkých životných situáciách a vie poradiť nie len odborne ale aj ľudsky. Ďakujem
 1 / 25