• Súkromná poradňa psychológa
  • Mgr. Veronika Rosinová
Mgr. Veronika Rosinová | Psychológ Nové Zámky

Dr.Álvaro Bilbao - Detský mozog vysvetlený rodičom

Detský mozog vysvetlený rodičom je kniha, ktorú by si mal prečítať každý, kto sa plánuje stať rodičom alebo už rodičom je. Autor je neuropsychológ, ktorý svoje poznatky z vlastnej výchovy a vedomostí z neurológie prehľadne a zrozumiteľne vysvetľuje v publikácii Detský mozog vysvetlený rodičom. Nájdete v nej návod ako k dieťaťu pristupovať v období vzdoru, v rôznych nepríjemných situáciách keď si neviete z dieťaťom rady, nájdete v nej porozumenie tomu, prečo sa dieťa správa tak ako sa správa a čo môžete vy ako rodič spraviť preto, aby ste to zmenili, usmernili ale aj ocenili. V knihe nájdete základné princípy intelektuálneho a emocionálneho rozvoja dieťaťa a mnohé užitočné nástroje pri výchove dieťaťa.


dr. alvaro bilbao detsky mozog vysvetleny rodicom


 Recenzie
Veronika:  Veľká spokojnosť.Veľmi empatický,profesionálny a odborný prístup.
Katka:  S pani psychologičkou som veľmi spokojná. Veľmi priateľská, úprimná, milá osobnosť. Profesionálny prístup je samozrejmosťou.
Peto :  Milý, láskavý a hlavne profesionálny prístup na tej najvyššej úrovni. Otvára oči ci myseľ v ťažkých životných situáciách a vie poradiť nie len odborne ale aj ľudsky. Ďakujem
 1 / 25